Lisovací nástroje
lisovaci_sq Nabízíme výrobu postupových lisovacích nástrojů, střižných nástrojů a montážních přípravků. Výroba je zajištěna na základě potřebné dokumentace dodané zákazníkem. Zároveň je možno dokumentaci zpracovat ve spolupráci s ověřenou externí firmou.

Více
Vstřikovací formy na výrobu z plastů
plasty_sq Významným produktem je výroba forem pro výrobu z plastů. I zde můžeme nabídnout návrh konstrukce, kterou naše firma zajišťuje ve spolupráci s externí konstrukční kanceláří s dlouholetou praxí v konstrukci forem a výrobě plastů.

Více
Strojní díly
strojni_sq Na základě dodané výrobní dokumentace je prováděna výroba složitých strojních dílů s využitím komplexního strojního vybavení včetně nejmodernějších CNC strojů. Výroba zahrnuje komplexní řešení od nákupu materiálu až po dodání kompletního výrobku s měrovým protokolem.

Více
Elektroerozivní obrábění
eroze_sq Na šesti elektroerozivních strojích v nepřetržitém provozu zajišťuje naše firma výrobu vysoce kvalitních a přesných součástí jak pro vlastní výrobky, tak i pro ostatní výrobce nástrojů. Výrazně se v naší produkci zaměřujeme na automobilový průmysl.

Více