Jsi po škole, nebo SOU a hledáš perspektivní práci? Pojď k nám. My tě naučíme, zaučíme, zaškolíme – a uděláme z tebe odborníka ve strojírenství. Navíc u nás nemusíš mít obavu z neznámého oboru ani prostředí.

Ze školy na trh práce? Nevíš, co dál? Pojď pracovat k nám!
U nás v MBB Technik pracujeme v perspektivním oboru – děláme lisovací nástroje a vstřikovací formy na výrobu z plastů, a nejen to, a tak produkujeme výrobky, které dál působí ve výrobních procesech. K tomu hledáme někoho, jako jsi ty. A i když třeba nevíš, jestli to dáš, nevěš hlavu. MBB Technik tě všechno naučí, zaučí tě a zaškolí v obsluze CNC strojů, soustružení a frézování, vůbec ve všem, co umíme. Staň se jedním z nás a pracuj tam, kde to má budoucnost. U nás.

Pro více informací volej: +420 602 286 870

Máš již nějaké pracovní zkušenosti, chceš z nějakého důvodu změnit zaměstnání, pracovat blíž k domovu, nebo hledáš perspektivní a dobře honorovanou práci na dalších xxx let?

Proč za prací dojíždět do horoucích pekel nebo dělat někde, kde to za moc nestojí?
Sídlíme v Dobroměřicích a pracujeme v perspektivním oboru – děláme lisovací nástroje a vstřikovací formy na výrobu z plastů, a nejen to. Produkujeme výrobky, které dál působí ve výrobních procesech – děláme hodnoty.
Hledáme někoho, jako jsi ty. Chceme přijmout někoho nového do našeho týmu, kdo se chce učit nové věci, někoho, kdo hledá stabilní a lukrativní job s budoucností.

Pro více informací volej: +420 602 286 870

Rozumíš obsluze CNC, chceš si přivydělat při své práci, nebo si finančně přilepšit v důchodu? Přijď k nám nejen do pracovního poměru, nýbrž i třeba jen na brigádu, nebo občasný přivýdělek…

Vyznáte se skvěle v obsluze CNC? Chcete v tomto oboru pracovat nebo si jen přivydělat? MBB Technik hledá právě vás, odborníka do svého týmu.

Pro více informací volej: +420 602 286 870

Nabízíme:

  • Práci ve stále se rozvíjejícím perspektivním oboru
  • Získání a rozvíjení dovedností s širokým uplatněním
  • Zázemí stabilní strojírenské firmy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost zajištění ubytování, případně i stabilního bydlení pro celou rodinu